מחירי מערכות ומצלמות אבטחה בישראל גבוהים בעשרות אחוזים ואף יותר ממה שמקובל במדינות שונות בעולם. יחד עם זאת, לפי דעתנו, ברוב המכריע של המקרים, הפרשים אלה אינם מוצדקים – בטח כאשר המוצרים זהים. כמו כן, כיום, כמעט כל אחד יכול להתקין בעצמו מערכת אבטחה בבית ובחצר "בשיטת עשה זאת בעצמך", במיוחד כאשר ישנם כל כך הרבה חומרי לימוד חינמיים ברשת האינטרנט.

בבואנו להקים את האתר, חשבנו כיצד אנו יכולים לתת לגולשים ערך מוסף ביחס לעסקים דומים בתחום מצלמות האבטחה. הרעיון היה להקים אתר אינטרנט שיאפשר למי שרוצה להתקין מערכות אבטחה בעצמו, לרכוש את הציוד במחירים הטובים ביותר שניתן להשיג – לא רק בישראל אלא בעולם כולו! 

לכן בחרנו ליצור פלטפורמה בעברית, המציגה מוצרי אבטחה מובילים ומצלמות המשווקות בAliexpress – מהגדולים שבקמעונאים האינטרנטיים בעולם.

למה בחרנו Aliexpress לאספקת מערכות אבטחה ומצלמות במעגל סגור?

בהקמת האתר עמדו בפנינו מספר אפשרויות כגון Amazon, Ebay ועוד ספקים ורשתות איכותיות אחרות. יחד עם זאת עמדו לפנינו מספר מטרות:

  • לספק מוצרים איכותיים
  • משלוח חינם
  • הגנה על הרוכשים

לפי דעתנו, בכל הפרמטרים הללו, Aliexpress מספקים את התמהיל הטוב ביותר שניתן לתת לכם הגולשים.

מדוע השירות בחינם?

השירות שאנו מעניקים לכם הוא חינמי לחלוטין! אנו בוחרים עבורכם רק מוצרים מומלצים מספקים איכותיים המאפשרים משלוח חינמי לישראל כל זה ב-ח-י-נ-ם. השכר שלנו מגיע מתמלוגים אותם אנו מקבלים בכל רכישה מהאתר Aliexpress. חשוב לציין שסכום זה יורד מספק המוצר ולא מכם.

אנו מאמינים שבעזרת הכלים שאנו מעניקים לכם באתר זה, תוכלו להתקין מצלמות אבטחה במחירים מצחיקים ועם הרבה הנאה.

הערה:

המוצרים והתנאים באתר Aliexpress עלולים להשתנות מעת לעת כמו כן, אין אנו אחראים על טיב המוצר שנשלח אליכם. אנו רק גוף מתווך שמנגיש לכם את המוצרים בשפה העברית כאשר הם ממוינים לפי מספר קריטריונים לנוחיותכם. כל בעיה או טענה, אינה קשורה אלינו ועליכם לפנות לAliexpress.

אנו מאחלים לכם קנייה מהנה!